Koncert …by Świat usłyszał

Koncert „…by Świat usłyszał” odbywa się w Ostródzie od 2013 roku, kiedy to na deskach amfiteatru usłyszeliśmy olsztyński zespół Mocni w Wierze wraz z połączonymi siłami chórów i schol ostródzkich oraz świadectwo Przemysława Babiarza.

Przez 5 ostatnich lat na scenie podczas koncertu przewinęło się ok. 500 osób, wystąpiły zespoły z czołówki muzyki chrześcijańskiej w Polsce (Mocni w Wierze, Gospel Rain, New Life M, Deus Meus), świadectwo na żywo dali Przemysław Babiarz, Radosław Pazura, Andrzej Młynarczyk, Adam Woronowicz, Patrycja Hurlak, a na ekranie m.in. Jerzy Zelnik, Dominika Figurska, Jan Kobuszewski, Sławomir Szmal, Karol Bielecki, Mateusz Ligocki…

Pogoda bywała różna, każdego roku jednak nie brakło także dwutysięcznej publiczności.

Nie zabrakło też wspaniałych ludzi, którzy nie szczędzili wsparcia dobrym słowem, pomocą, również tą materialną – Burmistrza miasta, Stowarzyszenia Civitas Christiana oraz ogromnego wsparcia lokalnych firm: Pgs Print, Autozłom, Lactima, Nodar, GjG Group, NeoKomputer, Graffitti…

Również i w 2018 roku chcemy zorganizować dla Was, ale przede wszystkim dla Pana Boga koncert uwielbienia z ewangelizacyjnym przesłaniem.

Wiemy, że może się on odbyć 27 maja 2018 roku w ostródzkim amfiteatrze. Prosimy Was o modlitwę, bez której nic nie możemy.

Do zobaczenia już niebawem.

Niech Świat usłyszy Dobrą Nowinę.

Alleluja!