Koncert 2020

Bardzo cieszymy się, że mimo pandemii za niespełna miesiąc w Ostródzie odbędzie się 8. edycja Koncertu Ewangelizacyjnego „…by Świat usłyszał”.

Już dziś zapraszamy do udziału w koncercie oraz warsztatach wokalno-instrumentalnych.  

Co dokładnie będzie się działo?

25.09-27.09.2020 (piątek, sobota, niedziela) warsztaty wokalno-instrumentalne prowadzone przez Agnieszkę Cudzich i Annę Madej oraz muzyków z zespołu. Jeśli chcesz doskonalić swój wokal lub grę na instrumentach pod okiem najlepszych muzyków, zapisz się! (więcej informacji w zakładce „warsztaty 2020”)

27.09.2020 godz. 16.30 VIII Koncert Ewangelizacyjny „…by Świat usłyszał”, na którym usłyszymy rapera Arkadio oraz Agnieszkę Cudzich z zespołem. Na scenie wystąpią również uczestnicy warsztatów wokalno-instrumentalnych. Koncert poprowadzi Milena Sławińska – reporterka telewizji Polsat.

Zaproszeni na ten rok muzycy to najwyższa półka muzyki chrześcijańskiej w Polsce !

Piotr i Agnieszka Cudzich są zaangażowani w największe ogólnopolskie widowiska ostatnich lat takie jak np. „Wsłuchiwać się w Papieża”, czy „Częstochowa – Polska Kana” transmitowanych przez TVP, są także współtwórcami koncertu Jednego Serca Jednego Ducha oraz festiwalu Strefa Chwały. Występowali z wieloma znanymi muzykami. Ich muzyka to połączenie różnych stylów muzycznych w szeroko pojętym praise&worship. Podczas koncertu usłyszymy ich autorskie utwory oraz wielu ludziom dobrze znane stare utwory w zupełnie nowych, autorskich aranżacjach.

Arkadio to raper, freestylowiec i mówca. Jest autorem płyt, audiobooków, książek oraz pomysłodawcą akcji „rób to, co kochasz”. Można go zobaczyć w programie Ocaleni, gdzie rapuje o historii zaproszonych gości. Współpracował m.in. z artystami takimi jak S. Sojka, Kamil Bednarek, Maleo, G. Turnau, Litza i in. Jego przekaz jest niezmienny i uniwersalny: Zacznij żyć pasją i talentami – rób to, co kochasz.

Tak jak w poprzednich latach i tym razem koncert może się odbyć dzięki środkom z miejskiego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii.

Podczas koncertu będą respektowane wszystkie zalecenia sanitarne dedykowane tego typu imprezom, abyśmy mogli czuć się bezpiecznie: ograniczona liczba miejsc, miejsca zajmowane co drugie, uczestnictwo w maseczce lub przyłbicy. Na koncert nalezy wziąć ze sobą tzw. oświadczenie „covidowe” (oświadczenia będą także dostępne przed wejściem na koncert).
http://www.byswiatuslyszal.pl/wp-content/uploads/2020/09/oświadczenie-covid.pdf

„Niech Ojciec Pana naszego, Jezusa Chrystusa, przeniknie nasze serca swoim światłem, abyśmy wiedzieli, czym jest nadzieja naszego powołania.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się już niedługo, by razem głosić że nadzieją naszego powołania jest Jezus Chrystus.

Zapraszamy!

Organizatorzy

Tym razem zestawienie wykonawców na scenie będzie wyjątkowe – 27 września na scenie ostródzkiego amfiteatru wystąpi Arkadio, a gwiazdą wieczoru będzie Agnieszka Cudzich z zespołem. Koncert poprowadzi dziennikarka telewizji Polsat Milena Sławińska.