Kontakt

Stowarzyszenie „…by Świat usłyszał”

ewangelizacja.ostroda@wp.pl

facebook.com/byswiatuslyszal

Nr konta: 08 1090 2718 0000 0001 4761 8739

(wszelkie wpłaty z dopiskiem: na cele statutowe)

7 Replies to “Kontakt”

 1. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu wykonanie nowej strony www. Proponujemy bardzo korzystne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie przedstawię szczegóły naszej oferty. Gwarantuję, że trudno znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Pozdrawiam, Patrycja Dys

 2. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu wykonanie nowej strony internetowej. Proponujemy bardzo atrakcyjne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej oferty. Gwarantuję, że ciężko znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

  Pozdrawiam, Patrycja Dys

 3. Szanowny Kliencie,

  Czy marzyłeś kiedykolwiek o stworzeniu wyjątkowej strony internetowej dla swojej firmy? Albo o otwarciu e-sklepu, który zainteresuje szerokie grono użytkowników?

  Dzięki naszej ofercie, te marzenia mogą stać się faktem. Jesteśmy doświadczonym zespołem projektantów stron internetowych i sklepów online, którzy pomogli już wielu biznesom takim jak Twój, spełnić ich cele.

  Oferujemy:

  – Całościowe tworzenie stron internetowych
  – Łatwe w obsłudze systemy e-commerce
  – Optymalizację pod kątem pozycjonowania
  – Wsparcie techniczną i modernizacje strony

  Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem swojej podróży w świecie internetu, prosimy o odpowiedź na tę wiadomość. Chętnie omówimy Twoje potrzeby i zaprezentujemy spersonalizowaną ofertę.

  Z poważaniem,
  Monika

 4. Szanowny Adresacie,

  Czy zmagasz się z problemami wynikającymi z Twojego kredytu we frankach szwajcarskich (CHF)? Jesteśmy tutaj, aby zaoferować Ci profesjonalne asystę prawną w tej trudnej sytuacji.

  Nasza firma specjalizuje się w reprezentowaniu klientów, którzy walczą z niejasnymi warunkami kredytów w CHF. Rozumiemy, jak obciążające mogą być te sprawy, dlatego oferujemy:

  – Wnikliwą analizę Twojej sytuacji kredytowej
  – Efektywną reprezentację w sporach z bankami
  – Profesjonalne doradztwo prawne
  – Indywidualne podejście do każdego przypadku

  Nie pozwól, aby wątpliwości związane z Twoim kredytem CHF pogorszyły na Twoje finanse. Skontaktuj się z nami już dziś, aby przedyskutować Twoje opcje i ustalić najlepszą strategię działania.

  Odpowiedz na tę wiadomość lub wypełnij formularz na stronie: https://frankowypozew.pl

  Z serdecznymi pozdrowieniami,
  Adam Broniewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.