Misterium Męki Pańskiej

 

Z Internetu dowiesz się CO się stało, z Biblii – DLACZEGO, a Msza Święta poprowadzi Cię do ŻYCIA. Zbawienie dokonane przez Jezusa Chrystusa daje sens oraz nadzieję ludziom wszystkich pokoleń i narodów. W dramatycznych czasach, chcemy – jako grupa młodych ludzi – podzielić się tą nadzieją z perspektywy sceny.

W Wielkim Poście wejdź w Misterium Męki Pańskiej, przygotowane przez ekipę młodych aktorów.

Przedstawienie adresowane jest przede wszystkim do młodych w wieku szkolnym od 12 lat i studenckim, ale gorąco zapraszamy również wszystkich widzów dorosłych, niezależnie od wieku.
Spektakl odbędzie się w Niedzielę Palmową 10 kwietnia o godz. 16:00 w ostródzkim zamku.
Wstęp jest bezpłatny, a chętnych, którzy chcieliby wesprzeć finansowo produkcję tego przedstawienia, zachęcamy do wpłaty dowolnej kwoty na https://zrzutka.pl/mkreee
Pojemność sali jest ograniczona, dlatego zachęcamy do skorzystania z możliwości rezerwacji miejsca. W tym celu należy wysłać do nas taką informację, używając przycisku „Wyślij wiadomość” na górze strony facebook.com/byswiatuslyszal, a my – w ramach dostępnych miejsc siedzących – wyślemy spersonalizowaną wejściówkę. Należy ją okazać przy wejściu, najpóźniej o 15:45 w dniu przedstawienia.
Pozostałe osoby, bez wejściówki, będą mogły wejść na widownię od godz. 15:45.
Zwracamy uwagę, że są dwa oddzielne wydarzenia FB, dotyczące spektakli w Pasłęku i w Ostródzie.