Koncert 2023

Gabi Blacha z zespołem czyli duża dawka muzyki gospel, a także Kasia Zalewska i Wyrwani z Niewoli czyli kobiecy wokal połączony z rapem, do tego kobieta na basie, sekcja dęta, warsztatowy chór i dużo pozytywnej energii – to czeka nas w niedzielę 11 czerwca o 17:00 w ostródzkim amfiteatrze.

To już jedenasta edycja wydarzeń z cyklu „…by Świat usłyszał”. Tradycyjnie – dwa dni wcześniej odbędą się warsztaty muzyczne w klasach wokalnych i instrumentalnych (zapisy jeszcze trwają).

Na koncert i na warsztaty wstęp jest wolny.

Bliższe informacje na: fb www.facebook.com/byswiatuslyszal Ig @byswiatuslyszal

9-11 czerwca 2023 (piątek, sobota, niedziela) warsztaty wokalno-instrumentalne prowadzone przez Gabrielę Blachę oraz muzyków z zespołu. Jeśli chcesz doskonalić swój wokal lub grę na instrumentach pod okiem najlepszych muzyków, zapisz się! (więcej informacji w zakładce „warsztaty 2023”)

11 czerwca 2023 godz. 17:00 XI Koncert „…by Świat usłyszał”, podczas którego usłyszymy artystów wraz z uczestnikami warsztatów muzycznych.

„Niech Ojciec Pana naszego, Jezusa Chrystusa, przeniknie nasze serca swoim światłem, abyśmy wiedzieli, czym jest nadzieja naszego powołania.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się już niedługo, by razem głosić że nadzieją naszego powołania jest Jezus Chrystus.

Będziemy wdzięczni, jeśli zechcecie wesprzeć nas w przygotowaniach:

Zapraszamy!
Organizatorzy.