Koncert 2021

Bardzo cieszymy się, że już niedługo w Ostródzie odbędzie się 9. edycja Koncertu Ewangelizacyjnego „…by Świat usłyszał”.

Już dziś zapraszamy do udziału w koncercie oraz warsztatach wokalno-instrumentalnych.  

Co dokładnie będzie się działo?

17.09.2021 – 19.09.2021 (piątek, sobota, niedziela) warsztaty wokalno-instrumentalne prowadzone przez Gabrielę i Wojciecha Gąsiorów oraz muzyków z zespołu Holy Noiz. Jeśli chcesz doskonalić swój wokal lub grę na instrumentach pod okiem najlepszych muzyków, zapisz się! (więcej informacji w zakładce „warsztaty 2021”)

19.09.2021 godz. 17:00 IX Koncert Ewangelizacyjny „…by Świat usłyszał”, na którym usłyszymy raperów projektu Wyrwani z Niewoli oraz Gabi Gąsior z zespołem Holy Noiz. Na scenie wystąpią również uczestnicy warsztatów wokalno-instrumentalnych.

Zaproszeni na ten rok muzycy to najwyższa półka muzyki chrześcijańskiej w Polsce!

V Koncert Urodzinowy Gospel Sound – © TOMASZ KAWKA – www.tomaszkawka.pl

Gabriela Gąsior to nauczycielka śpiewu i instruktor wokalny, dyrygentka, laureatka wielu nagród w dziedzinie gospel i jazz, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, nominowana do Fryderyka, brała udział w konkursie Superdebiuty podczas 51. Festiwalu Piosenki Krajowej w Opolu. Prowadzi warsztaty muzyki gospel oraz jest zapraszana do pracy z chórami gospel w Polsce i Europie. Jako trener wokalny prowadziła drużynę Łukasza i Pawła Golec w telewizyjnym show muzycznym TVP 2 „Bitwa na głosy” (2010 rok). Współpracuje z innymi artystami i zespołami, jest autorką tekstów i aranżacji wokalnych również dla innych artystów. Obecnie artystka skupia się na dwóch autorskich projektach: Gabriela Gąsior i Holy Noiz oraz na duecie GGDuo, który współtworzy wraz ze swoim mężem Wojciechem Gąsior.

Zespół prowadzący warsztaty wokalno-instrumentalne:
Gabriela Gąsior – chór + chór dziecięcy
Dorota Zaziąbło – instrumenty klawiszowe
Mateusz Głuszak – gitara
Wojciech Gąsior – bas
Łukasz Zając – perkusja

Wyrwani z Niewoli to hip-hopowy projekt muzyczny, który tworzą Jacek Heres Zajkowski oraz Piotr Zalewski, którzy w 2016 wydali album pt. „Heres”. Przed powstaniem projektu „WYRWANI Z NIEWOLI” Jacek Zajkowski wydał dwa albumy: „Kamienie wołać będą” oraz „Prawda nas wyzwoli” (za który w 2015 roku otrzymał nagrodę Feniks). Piotr Zalewski w 2014 ukończył książkę „Wyrwani z niewoli” i to od jej tytułu pochodzi nazwa zespołu.

Wyrwani z Niewoli

Podczas koncertu będą respektowane wszystkie zalecenia sanitarne dedykowane tego typu imprezom, abyśmy mogli czuć się bezpiecznie: ograniczona liczba miejsc, miejsca zajmowane co drugie, uczestnictwo w maseczce lub przyłbicy. Na koncert nalezy wziąć ze sobą tzw. oświadczenie „covidowe” (oświadczenia będą także dostępne przed wejściem na koncert).
http://www.byswiatuslyszal.pl/wp-content/uploads/2020/09/oświadczenie-covid.pdf

„Niech Ojciec Pana naszego, Jezusa Chrystusa, przeniknie nasze serca swoim światłem, abyśmy wiedzieli, czym jest nadzieja naszego powołania.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się już niedługo, by razem głosić że nadzieją naszego powołania jest Jezus Chrystus.

Zapraszamy!
Organizatorzy.